W jaki sposób skorzystać z korekty powiek?

Medycyna estetyczna

Powieki każdego człowieka z biegiem lat stają się bardziej wiotkie i mogą opadać na oczy. To sprawia, że pragniemy skutecznie pozbyć się tego problemu. Na uznanie zasługuje nieoperacyjny lifting powiek PLEXR w Szczecinie, który cieszy się sporą popularnością na rynku. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej aktualnie są chętnie wybierane przez osoby w każdym wieku. Dzięki temu na nowo możemy odzyskać pewność siebie i radość z życia. Na czym polega lifting powiek PLEXR?

Nieoperacyjny lifting powiek PLEXR w Szczecinie

Problem opadających powiek jest możliwy do rozwiązania. W tym wypadku sprawdzi się zastosowanie urządzenia, które wytwarza wiązki plazmy. W procesie starzenia niestety wiele osób zauważa nieestetyczne fałdy skóry na powiekach. Nadają one twarzy smutny wygląd i odbierają pogodę ducha. Mogą także być źródłem codziennego dyskomfortu. Najlepszym wyborem jest nieoperacyjny lifting powiek PLEXR w Szczecinie. To dobra opcja dla każdego, kto chce się pozbyć nadmiaru skóry na powiekach i głębokich zmarszczek w okolicach oczu. Nie trzeba od razu korzystać z ingerencji chirurgicznej. Lifting plazmowy to zabieg nieoperacyjny, co jest wybawieniem dla wielu osób.

Korekta okolic oczu

Technologia PLEXR została opracowana przez naukowców włoskich. Bazuje na mikrowiązkach plazmy i stanowi przełom w estetycznej chirurgii nieablacyjnej. Do zastosowania tej metody nie jest konieczne użycie lasera, czy też skalpela. Najważniejsze jest tutaj urządzenia PLEXR. W trakcie zabiegu, leczniczym działaniem są objęte zewnętrzne warstwy skóry. Jakie zalety ma zabieg PLEXR w Szczecinie? Najważniejsze z nich to:

  • brak uszkodzenia głębokich tkanek,

  • brak ryzyka uszkodzenia narządu wzroku,

  • brak wystąpienia stanów zapalnych otaczających tkanek,

  • brak naruszenia powłoki skóry właściwej itp.

Nie ma mowy o krwawieniu podczas zabiegu. Tkanki w tym wypadku nie ulegają nekrozie, czyli obumarciu miejscowemu.

Jak przebiega zabieg?

Pamiętajmy o tym, że to  rozwiązanie jest bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Dodatkowo taka opcja jest bezbolesna. Na 30-60minut przed zabiegiem, specjalista nakłada na powieki krem znieczulający. Kolejny krok to nanoszenie punktowe zjonizowanego gazu na skórę powiek. Wąska plazma sprawia, że dochodzi do sublimacji naskórka i obkurczania się powierzchni powiek. Wskutek tego zostają one uniesione, przy czym dochodzi też do poprawy napięcia skóry. Specjaliści nazywają uzyskane efekty zabiegu tzw. otwarciem oka.