Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości

Wszystko wygląda na ostatnie, że 2019 rok będzie wysoce interesującym czasem na zbytu kryptowalut. W obecnym czasie media obiegła wiadomość o tym, że w dawnym roku na zbytu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo szybko nie dziwi. Po tym jak 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował daleko w głowę, i wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wdepnięcie w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który dokonałby się stuprocentowym sukcesem. Niektóre okazywały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest ważnym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże spore okazje na znaczne zyski, o czym informował nawet na własnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w możliwościach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, zaprezentował się zrobioną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W treści nie brakuje również takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Trochę bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam program był cenny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został posądzony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut miany jest z dużą ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jak KNF i UOKiK krytycznie wyraziły się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu dużych projektów dają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto występujemy w świecie, który ze ważnym dystansem przystępuje do nowoczesnych projektów.

Saleta patrzy w perspektywę

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do bliskich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W małym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, natomiast na pomyśle wszystek będzie mógł uzyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmów BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest płaską i lubianą osobistością nie właśnie w świecie boksu. W przeciwieństwie do indywidualnych celebrytów, Saleta raczej prezentuje się zdrowym rozsądkiem i w historie nie wykazywał skłonności do unoszenia się z motyką na ciepło.

Za celem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za cały proces emisji SaletaCoin oraz jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie płacił za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na zupełnie nowej platformie opracowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer bawi się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, jak to przedsięwziął uchwałę o pomocy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to teraz dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest idealną nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie działała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć różne usługi bądź produkty w role gadżetów. Projekt ma jeszcze na końca propagowanie sportu wśród młodzieży, a w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i przechowujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego planu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena