wybielanie zębów

Wybielanie zębów wielkopolskie

wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie musi być dopiero kwestią genów. Dzięki odpowiednim sposobom wybielającym pięknymi zębami może cieszyć się każdy spośród nas!

Wybielanie zębów Ślesin

Naturalnie białe zęby zdarzają się dość rzadko. Grupa kobiet posiada zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz nic z nas kwalifikuje się na wybielanie zębów, aby nadać im niezbędny odcień.

kup teraz na allegro

 

Aktualnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak także w gabinecie stomatologicznym. Jaka technika będzie najatrakcyjniejsza, by uzyskać maksymalny efekt?

Spis treści:

Co działa na zdrowy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym to liczy?
Jak wybielić zęby – w zamku lub u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów także własnych sposobów stomatologii estetycznej?
Co działa na zdrowy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów pewno istnieć ciekawy – od bieli aż do poziomów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim elementami genetycznymi, czyli u wszystkiej panie pewno istnieć on mało inny.

Warto jednak wskazać, że również samodzielnie mamy wpływ na wygląd uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w ostatnim picie wielkiej zawartości herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, choroby i uszkodzenia zębów i mogą wpłynąć na ich kolor.

Co dużo, odcień uśmiechu obraca się wraz z wiekiem. U starszych osób dołącza do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd też żółtawa zębina jest więc mocniej widoczna.

Ale choćby w obecnych faktach można dostać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim istnieje więc możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej realizuje się wybielanie zębów Kraków to jedyne spośród wielu miast, gdzie możemy skorzystać takich braków w gabinetach stomatologicznych, jednak do możliwości posiadamy także specjalne preparaty do gruncie w domu.

Na czym dobrze polega wybielanie zębów? To mechanizm liczący na przesłaniu im prostszego odcienia. Jak on jest? Powszechnie używa się to odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w dobrych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to styl bezpieczny, ale o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako ważny skutek uboczny.

W niewoli do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu lub jeszcze należy zaczekać na niego z paru dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby zajmować się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w zamku lub u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na wykorzystanie z środków oddanych do swego użytku, lecz i mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z środków profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów zezwala na wypracowanie niezłych efektów, ale należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u stomatologa jest ich szybkość – to efekt uzyskamy szybciej, ale musimy zawierać się i z znaczniejszym kosztem.

Wybielanie zębów Ślesin

Zatem, jaka metoda wybielania zębów będzie najatrakcyjniejsza? Sprawdź teraz szczegółowe dane o jakiejś spośród nich i wyszukaj taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W jakimś sklepie możemy uzyskać specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które powodują ogromniejszą porcję substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a i mogą powodować niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zachowaniem past jest możliwe, przecież nie u wszystkiej kobiety daje znakomity efekt. Co dużo, należy wspominać o tym, aby nie stosować ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą prowadzić nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej łatwe na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Ślesin

Paski do wybielania zębów

Do własnych metod wybielania zębów kwalifikuje się także paski wybielające. Istnieją zatem nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na wysoki i dolny łuk zębowy. Działają zwłaszcza na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W ostatnim przykładzie efekt wybielania pewno istnieć wydajniejszy niż w przyrównaniu do past, przecież nie będzie on właśnie atrakcyjny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia to przeważnie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Ślesin

Żele wybielające

Mają działanie odpowiednie do pasków, ale nakładane są na zęby z zachowaniem pędzelka lub w układzie wraz z żelem znajdują się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów to przeważnie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z wykorzystaniem nakładek, które następnie wykonywa się żelem wybielającym. W przyrównaniu do wybielania zębów w bloku pacjenta, rzuca się to większe stężenia związków wybielających, stąd też uśmiech pewno stanowić stale bielszy!

Zabieg podejmuje się od wykonania wycisków zębów, na treści których uczy się następnie specjalne nakładki z ciała nakładane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do brania w bloku. Pacjent powinien sięgać go jakiegoś dnia, wypełniając nakładki i realizując je na zęby.

Czas bycia kuracji to zwłaszcza z 7 do 14 dni, przy czym efekt może obronić się na większy godzina niż w wypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Ślesin

Wybielanie lampą

Nowa oferta tania w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W ostatnim przykładzie zwraca się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która sprawia ich aktywację. Taka metoda zezwala na pozyskanie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to jedyne z miast, gdzie istnieje ono tanie, zaliczane jest zbyt najlepszą opcję. To efekty wybielania są najlepsze – można kupić znacznie większą różnicę w stylach zębów niż z zachowaniem innych form. Stanowi więc również sposób bardzo silny – raz wykonany zezwala na zajęcie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to miła metoda, która instalowana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Ślesin

Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko z razu po zabiegu, lecz zarówno na daleki okres po nim, należy wspominać o właściwym postępowaniu. Kluczowa jest w ostatnim przykładzie tak zwana biała dieta. Co to istnieje?

Biała dieta to dieta, która promowana jest po zabiegach wybielania zębów, a oraz innych zabiegach stomatologicznych, na przykład skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wykluczeniu z diety barwiących produktów, które mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między innymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a jeszcze z kolejnych artykułów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także wyróżnia się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się świadczyć przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, ale im dłużej uważa się jej zaleceń, tym ciekawsze wyniki można dostać. Wówczas biel zębów po sposobie pewno istnieć dostępna nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to styl, który daje na pozyskanie bardzo korzystnych efektów, ale należy wspominać o tym, że nie wszystkie zęby mogą stanowić zależne wybielaniu.

Związki wybielające działają wyłącznie na zęby naturalne, stąd oraz nie zastąpią one koloru koron, licówek, mostków bądź też plomb w zębach. Wobec tego role stanowiące poważną liczbę wypełnień mogą nie osiągnąć dobrych efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie jasny również pewnie kierować się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – rzuca się to specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Wykorzystywany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna więc nie tylko wybielanie zębów Kraków a w niezwykłych miastach. To i pełna paleta innych sposobów, które zezwalają na pozyskanie efektu bielszych zębów. Z czego warto zastosować?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na wykluczeniu spośród nich osadu i osadu nazębnego. U dużo kobiet zezwala na pozyskanie bardzo opłacalnego wyniku – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są jeszcze przed wybielaniem zębów, by zdobyć odpowiedniejsze efekty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to niewielkie płatki porcelany, które chronione są na zębie. Ich pędem jest korekta kształtu zęba, a również jego koloru. Dzięki licówkom można dostać bardzo dobre wyniki i bawić się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na poszczególny ząb. Wybielanie zębów Ślesin

Korony

Korony protetyczne traktowane są na ząb, który uległ uszkodzeniu lub infekcji. Zastępują go a przystają na prowadzenie jego pracy. Korony można mieścić na naturalnym korzeniu czyli na implancie stomatologicznym.

Korona zezwala na głęboką zmianę koloru zęba, a dodatkowo pewno istnieć wdrażana w sensie poprawy estetyki uśmiechu w wypadku, gdy ząb nie jest dodatkowy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów także własnych sposobów stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miejscowość, gdzie usługi te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można wykorzystać z wszystkiej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.