Kobiety mafii Czaplinek gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi obecnym, który tworzy mieszane uczucia wśród widzów. By właściwie zrozumieć film, należy dużo się w niego wczuć.
Kobiety Mafii rozmawia o działaniu rodziny z dzieckiem oraz ich opiekunką, gangstera także jego dziewczyny, i starego, który gotów jest wykonać dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wchodzi na dziwny pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej program i wymaga opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia wtedy na naszą rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, a w którymś momencie Bela zostaje zdemaskowana, przez jakiegoś z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Jeśli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zrobiło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej kolejne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa funkcja w ABW wpłynęła na kierunek oraz utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce odejść z funkcji, jednak szef, kiedy się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do szkoły niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, chory na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w siłę. Umawiania się w klubie, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Obecny w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w domu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by uratować życie. Satysfakcję z udanego skoku nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, natomiast w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą kobietą.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyzny nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Nasz, żeby móc zafundować im zarzuty. Udaje mu się jednak wyjść z formy obronną ręką. Kwalifikuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony pozostaje w nauce policyjnej, gdzie będzie uważał pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z poważnymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc jest zamontowana w szpitalu. Od tej chwili, los dziecka stanowi w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyznę jest najważniejsze. Wykonywany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, by uniknąć kary.
Na wszystkie szczęście, stanowi toż nie udana próba.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w wyniku kończy na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety stanowi mu toż zawsze dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, oddała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w restauracji, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka oraz niezdolności marki, do pielęgnacje nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która stanowi prowodyrem całej akcji. W analogicznym do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kochanek, pada zabity przez nowych mężów Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, przyjmuje się na zajęcie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W obecnym składniku, mija się pierwsza strona kobiety Mafii.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera dużo scen akcji, są również momenty, w jakich bierze się kilka tematów na raz, zatem warto oglądać film w przygotowaniu, aby zrozumieć o co w nim nosi.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii