plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Pełczyce gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – jeden spośród najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich filmy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, tym razem przedstawił coś zupełnie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Karlino gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły filmu jest nowy Wrocław. W centrum tym przylega do dużych morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje osoby też zajmują zawsze coś na sumieniu, a wymiar prawdzie stanowi w sądu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zabierająca się w istotę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem indywidualnej a tejże jednej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest godne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej sprawy Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle skomplikowane i trudne śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Rozpoczyna się wyścig z czasem, nikt nie chce dopuścić do drugich zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – zupełnie nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie że do ostatniego osiągnąć gdyż kina nie są w stanie zgodzić się na sytuację gdzie ten jedyny film jest wydawany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na prawo do odtwarzania produkcji w czasie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł być emitowany w kinach warunek ten musi być osiągnięty. W obecnym kierunku nie posiada żadnych negocjacji. Film musi istnieć przeznaczony dla nich na wyłączność przez pewny termin.

Decyzja o wyświetlaniu filmu tylko na sieciach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z ofercie odtwarzania produkcji na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak twierdzi sam Patryk Vega – zobaczyli oni wtedy styl – wyświetlanie filmów na sieciach internetowych stoi się coraz dużo proste. Widzą w tym ogromny potencjał. Patryk Vega uważa także, że jest więc chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Karlino gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i która jest absolutnie inna niż ja natomiast to wszystko co prowadziła do ostatniej pory […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w współczesną sprawę i w współczesną bohaterkę, tak także biorę możliwość, że wtedy także będzie dla mnie jakiś przyczynek do drugich ciekawych ról, które są inne niż te, z jakich jestem wiadoma do ostatniej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Karlino gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do sprawdzenia w swoich własnych kinach, realizacja ta wyświetlana istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i jeszcze na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten brany jest jako dobrze wykonany – część spośród widzów widzi go za spektakl mający w napięciu do samego końca. Mówią, że stanowi w nim znacznie dynamiczna działalność i atrakcyjna fabuła. Z różnej strony znajdziemy również grupę osób przyciągającą opinię na krótszy montaż albo te niższą jakość, niż w starych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Karlino gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to wcale inny Vega. W tym obrazie nie ma wielowątkowości kluczowej dla moich nowych filmów. Nie trzyma także mieszania gatunków. Zatem stanowi natomiast dobry thriller, w jakich co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w toku filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do nowego momentu nie są w stanie uzyskać kiedy taż scena się skończy. Istnieje to pewnie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Karlino gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau