leasing bez bik

Leasing Gryfino zadzwoń 887 332 665

zachodniopomorskie

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: pożyczki i wynajmu.
Rzecz leasingowana na podstawie umowy nie jest twój, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Szczecin

 

 

Najczęściej leasing dotyczy samochodów, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Świeżo otwarte firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi możesz się skontaktować przy pomocy prostego formularza, który zamieszczony jest na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W czasie rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a są naprawdę nieliczne) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Nakłady pieniężne poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Kontakt z agentem, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to wyjątkowe uproszczenie. Szczególnie ważne jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

Przeczytaj:  Pieczątki Mirosławiec zadzwoń 609 005 164

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. W przypadku pojazdów,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest proste. Dokonujesz wyboru auta, precyzujesz szczegóły finansowe, wypełniasz formularz zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
możesz już odebrać nowy samochód. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której w trakcie indywidualnych negocjacji z pewnością byś nie uzyskał. Poruszasz się nowym samochodem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty tylko tankujesz, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w przypadku kolizji, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to fakt, że nie musisz kupienia leasingowanego samochodu. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i starania o korzystną sprzedaż również nas nie obchodzą.

Możesz bać się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową masz dwa rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a firmy takie, jak Leasing Szczecin oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli decydujesz się na nowe auto.

Przeczytaj:  Rozliczanie PIT Białogard

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz negocjować warunki umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każda osoba może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. Zawarta umowa określa, że użytkujemy auto, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Oczywiście, nie ma konieczności wykupu samochodu.

Firma Leasing Szczecin wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu osobistego, zaświadczenia o dochodach, wydruku z konta osobistego.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Może być to bardzo dobre rozwiązaniejeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Szczecin

 

Zobacz również Leasing uproszczony