spa kołobrzeg

Spa Kołobrzeg Apartamenty Sun & Snow Olympic

Prasóweczki

SPA w Kołobrzegu, czy o wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w komfortowych warunkach. Kołobrzeg to znaczne miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, zaś w momencie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Olymp 3

Jest tu i dość wielka liczba kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan naszego zdrowia. Popularnością bawi się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących czy nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu hoteli w Kołobrzegu posiada specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, że są to raczej ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może drogo kosztować, jednak z całą śmiałością jest drogim życiem i okazja na relaks nad brzegiem Bałtyku. Warto poznać kilka hoteli, które w domowej możliwości mają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest pełna – przylega do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Wydobywa się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą dzieli z morza zaledwie 280 metrów. Hotel ma największą bazą SPA w Polsce – odkryć w niej wolno 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowlęta, strefę jacuzzi. Na placu obiektu dostaje się także kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy zamierzają się zarówno na zabiegi upiększające, jak i lecznicze. W sercem spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel posiada również świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki standard usług w powiązaniu ze prestiżową pozycją i nigdy atrakcyjną ofertą.

Przeczytaj:  Komu i po co mogą się przydać majtki siatkowe?

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg odpowiedzialna stanowi dla gości w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt położony jest w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez wszystek rok otwarte są dla gości i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku przeprowadził się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą przyjemność w relaksującej atmosferze. Wśród sposobów można wymienić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Istnieje toż wyłącznie część bardzo cennej oferty. Hotel ma również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi sprzedawane w pakiecie zwykle są nieco tańsze, dlatego tak wiele pań decyduje się mieć spośród takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to możliwość skierowana do twarzy szukających śnie i wypoczynku w znacznej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to przedmiot zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Istnieje wówczas innowacyjny ośrodek, który planuje pakiet zabiegów upiększających i leczniczych w malowniczej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 lokali o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem budynku istnieje jednak bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu dostaje się kompleks basenowy – goście hotelu mogą stosować z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel więc nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, ale też różne gry dla pań w jakimkolwiek wieku. Na placu obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla turystów organizowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe istnieje wyjątkowo zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Przeczytaj:  Szpital odmawia ratującej zycie operacji? Takie rzeczy tylko w Polsce.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny obiekt to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w zwykli uzdrowiskowej miasta. Od morza dzieli go zaledwie 200 metrów. Istnieje toż inne, bardzo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt posiada 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W możliwości hotelu uważają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

stanowi dużo dużą ofertą SPA oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA przylega do indywidualnego spośród najnowszych w obrębie. Na placu hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w jakich można mieć z rządu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji gości przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a jeszcze jacuzzi. Dla pań planujących skorzystać z całego relaksu zalecana jest grota solna, w której można oddychać pełną piersią, pokrywając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg