Czy Athletic Bilbao pokona dziś Getafe?

Pozostałe

Zaległe spotkanie 20 kolejki Hiszpańskiej LaLiga rozpocznie się dziś o godzinie 21:00. Czy Athletic Bilbao po ostatnim paśmie sukcesów pokona tym razem drużynę Getafe? Zapraszamy do analizy!

Ostatni mecz w ramach 20-tej kolejki LaLiga z pewnością można zaliczyć do ciekawych spotkań. Naprzeciw siebie staną drużyny Athleticu Bilbao i Getafe. Pierwsza z nich notuje ostatnio fenomanelne wyniki, czego dowodem jest wyrzucenie z Superpucharu Hiszpanii zarówno drużynę Realu Madryt jak i Barcelonę. Ostatni bilans spotkań to 4 wygrane i 1 przegrana (z czego mówimy tutaj o przegranej z Barceloną, wynikiem 2:3!). Jak widać Athletic Bilbao spisuje się fenomenalnie, natomiast piłkarze mogą być z siebie dumni i z pewnością są zmotywowani na dzisiejsze spotkanie.

Jeśli zaś chodzi o drużynę Getafe, w ostatnim czasie dopiero zaczyna ona wychodzić z kryzysu. Ostatnie dwie wygrane z drużynami Huesca i Elche mogą cieszyć, jednak forma jest zdecydowanie daleka od optymalnej. Pomimo wszystko, obie drużyny dzieli jedno miejsce, ponieważ Athletic Bilbao zajmuje w LaLiga 13 miejsce, natomiast Getafe jest wyżej o jedno miejsce z dorobkiem 23 punktów.

Biorąc jednak pod uwagę aspekt sportowy i ostatnie wyczyny Athleticu, możemy spodziewać się jego dominacji w tym spotkaniu!

Przeczytaj:  Indywidualne treningi dla wszystkich poziomów sprawności: niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś doświadczonym sportowcem

Więcej na temat spotkania przeczytamy pod adresem https://jakobstawiac.pl/prognozy/liga-hiszpanska/, gdzie można znaleźć ciekawe propozycje i typy związane właśnie z ligą Hiszpańską. Polecamy wszystkim fanom LaLiga!