Czy Benfica znów rozprawi się z Dynamem Kijów?

Prasówki

Dzisiejsze spotkanie między Benficą a Dynamem Kijów jest jednym z tych, które może łatwo wyłonić zwycięzcę. Czy jednak Dynami Kijów podda się tak łatwo na terenie portugalskiej Benfiki? Tego dowiemy się już wieczorem!

Pierwszy mecz między tymi zespołami miał miejsce tydzień temu. Dynamo Kijów na użyczonym terenie przez miasto Łódź, przegrało z Benficą aż 2:0. Choć nastroje drużyny z Kijowa nie są najlepsze, muszą oni spróbować zawalczyć na arcytrudnym terenie, jakim jest boisko gospodarza dzisiejszego spotkania. Pomimo trudnej sytuacji, Dynami z pewnością pokaże charakter, natomiast zawodnicy zrobią wszystko, aby chociaż przybliżyć się do wyniku ugranego przez przeciwnika.

Jakie szanse ma Dynamo Kijów?

Trzeba oddać, że piłkarze Benfiki, pomimo meczu wyjazdowego, świetnie rozgryźli Ukraińców. Przez całe spotkanie było widać duży potencjał Portugalskich zawodników, którzy mieli silną przewagę nad swoimi przeciwnikami. Dowodzi tego fakt, iż mecz mógł skończyć się większym wynikiem dla drużyny z Portugalii. Mówiąc krótko, gołym okiem widoczna jest różnica jakości w obu zespołach. Niemniej jednak, Ukraińcy zawsze walczą do końca, nawet na boiskach przeciwników.

Przeczytaj:  Expres poczta Kętrzyn zamów online

Przy okazji, sprawdź najlepsze aplikacje bukmacherskie, które pozwolą obstawić to spotkanie za darmo!