Grzaniec, który Cię rozgrzeje w te zimne dni, nie tylko Cię rozgrzeje ale i spali parę kalorii.

Domowe metody

Tak niewiele składników, może sprawić, że od razu będzie Ci cieplej, nic tak nie rozgrzeje od środka jak gorący grzaniec, i to przyrządzony w domowym zaciszu.

Coś na rozgrzanie w te zimne dni.

Każdemu są znane… goździki, mięta, cytryna, imbir i mód, każdy ma je w domu. Z tych składników można przyrządzić dobry rozgrzewający napój. Wystarczy zagotować wodę wlać ją do dzbanka, wrzucić parę goździków, parę listków mięty, utarty imbir i plastry cytryny i przykryć na parę minut, po paru minutach dodać trochę miodu. Wszystko razem zaparzone daję nam cudowny zapach i jeszcze lepszy smak, który sprawia, że od razu jest nam cieplej. Rozgrzeję Cię od środka, raz spróbujesz i już będziesz go piła często.

Tak przygotowany tzw. grzaniec nie tylko nas rozgrzeje, ale również spala kalorie, spala tkankę tłuszczową, a nawet poprawia nasze krążenie, czyli taki napój parę w jednym. Powiedziała bym nawet, że działa uspokajająco.

Dzięki takiemu grzańcowi jesteśmy bardziej uodpornieni na wirusy panujące w powietrzu, a takich wirusów jest sporo, nie tylko zimą, ale przez cały rok. A wiadomo lepiej zabezpieczać niż leczyć. W tym napoju to cytryna jest najwięcej warta bo to ona ma najwięcej witamin, które uodporniają nasz organizm przed wirusami. Jeśli chodzi o koszt przygotowania to wynosi zaledwie parę złoty, a może zdziałać wiele. Będziemy widzieli poprawę, jeśli będziemy spożywali taki grzaniec codziennie.

Przeczytaj:  Pyszny sposób na przeziębienie.

Nie jest powiedziane, że grzaniec musi być tylko z alkoholem, równie dobrze sprawdza się bez alkoholowo. Nie od dziś wiadomo, że pita ciepła woda z cytryną przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ale to zaledwie mały dodatek, bo to ćwiczenia są główną przyczyną spalanego tłuszczyku i nie dajmy się zwieść tym wszystkim reklamom, że bez wysiłku otrzymasz upragnioną sylwetkę. Taki grzaniec ma za zadanie Cię rozgrzać w zimne dni, a nie całkowicie odchudzić. Jest wiele przepisów na grzańca, ale jako grzaniec bezalkoholowy to ten jest najlepszy. Najlepiej smakuje wieczorami przy dobrym filmie. Najlepsze, że mogą go pić wszyscy domownicy, nie zależnie od wieku, tyle, że dzieciom nie smakuje tak jak dorosłym. Taki napój można pić przez cały rok i to jest w tym najlepsze.

Smak, który zapamiętasz na długo.