ActivLab Game Of Bars na ESP 2018

Informacje

Artykuł opowiada o wydarzeniu mającym odbyć się 17-18. 02. 2018 r. w Krakowie, będą to targi fitnessu ESP.

Już 17.02.2018 r. możemy być świadkami wspaniałego, sportowego wydarzenia, które odbędzie się w Krakowie na hali EXPO. Będą to zawody street workout w kategorii siłowej i freestyle, podpięte pod główny event jakim będą targi fitness ESP. ESP to najwięsze i najważniejsze targi fitness w pierwszej połowie 2018 roku.

Dla niewtajemniczonych street workout jest dyscypliną, która przybyła do naszego kraju od naszych wschodnich sąsiadów i prężnie się rozwija na terenie naszego kraju jak i na cały świecie. Sport ten polega na wykonywaniu ćwiczeń z własną masą ciała, ale nie wyklucza dokładania obciążeń. Wywodzi sie z gimnastyki, jest utożsamiany z kalisteniką. Typowymi czynnościami dla tej dyscypliny są podciągnięcia, pompki, brzuszki. przysiady.

Zawody dzielą się na dwa dni. Pierwszego odbędą sią pojedynki w kategorii freestyle, zawodnicy będą mieli określony czas na pokazanie wszystkich swoich umiejętności. Drugiego dnia kategoria nieco sie zmieni i uczestnicy będą prezentować zdolności czysto siłowe. Udział w zmaganiach będą brali zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Przeczytaj:  Smog atakuje cały kraj – Polacy powoli duszą się w pyle! Znacznie przekroczone normy jakości powietrza

Konkurencje, w których zobaczymy mężczyzn to między innymi podciągnięcia z 40 kilogramowym obciążeniem, ugięcia i wyprosty ramion ( tak zwane dipy) na poręczach z 60 kilogramowym obciążeniem, pompki z 20 kilogramowym obciążeniem oraz przysiady z 52 kilogramowym obciążeniem. Prezentowane liczby są niewiarygodnie duże, zawodnicy stoją przed nielada wyzwaniem. Panie będą miały ciut lżej, ale pamiętajmy o tym iż płeć piękna wcale nie jest słabsza.

Zawody sponsorowane będą przez takie firmy jak: ACTIVLAB, FLOWPARKS, Phoenix Fitness. Lista biorących udział jest jeszcze nie znana, wiemy na pewno ,że są to najlepsi z najlepszych. Zapowiada się ogromna impreza, na której nie może zabraknąć fanów fitnessu i wellnessu. Wszystkim uczestniką szczerze dopingujemy i życzymy powodzenia. Oprócz zawodów można będzie także korzystać z tamtejszych atrakcji: pokazów, stoisk z poczęstunkiem. Można będzie degustować nowości na rynku fitness takie jak odżywki i suplementy. Serdecznie polecam wydarzenie i zachęcam do udziału!

1 thought on “ActivLab Game Of Bars na ESP 2018

  1. Byłam na tych zawodach i muszę przyznać, że było świetnie. Akcja trzymała w napięciu. Trzeba mieć niezłą kondycję żeby wykonywać te wszystkie pompki i przysiady. Brawo!!!

Comments are closed.