Narastające góry śmieci w lesie, problem narasta zamiast by malał, jest coraz gorzej.

Informacje

Chodząc po lesie nie chodzi się po trawie, chodzi się po śmieciach, tyle ich jest, że nie da się tego omijać. Nie tak powinno się pozbywać śmieci, las nie powinien być ich miejscem.

Problem narastających śmieci w lesie.

W lasach jest więcej śmieci niż drzew, aż nie ładnie to wygląda jak się obok przejeżdża, a co dopiero gdy się chodzi po lesie. Dlaczego swojego podwórka tak nie zaśmiecicie, tylko wywozicie do lasu. Nie szkoda wam pieniędzy wydanych na paliwo by wywieść te śmieci gdzie popadnie w lesie. Taniej was wyniesie wystawić przed dom w danym dniu gdy jeździ śmieciarka.

Teraz prawie wszystkie lasy i pobocza w okół niego są monitorowane, tak by łatwiej było dopaść osobnika śmiecącego w lesie. Jak wam się tak chce jeździć do lasu, przecież jak was złapią to sporo ws to będzie kosztować.

Znam osobę, która wyrzuciła śmieci do lasu i tego samego dnia pojawili się u niego w domu funkcjonariusze, a to dlatego, że wyrzucił m.in. podpisane zeszyty. Drogo go to kosztowało i raczej wątpię by dalej tak zaśmiecał środowisko, jak wy też zapłacicie mandat to może was to czegoś nauczy.

Przeczytaj:  Już niebawem za usługi medyczne zapłacimy więcej

Powinno być tak, że jak struże prawa dojdą do tego czyje są te śmieci w lesie, to powinni wziąć te śmieci i wysypać u tej osoby na całym podwórku albo w domu wszystkie te jego śmieci i niech sobie je zbiera. Las nie jest jego i nie ma prawa w nim śmiecić.

Taki widok w lesie nie świadczy dobrze o ludziach, pokazują, że ludzie to najgorsze stworzenia jakie chodzą po tej ziemi i że nie umieją uszanować zieleni.

Gdyby wszyscy tak postępowali to w szybkim czasie ta planeta była by jednym wielkim śmietnikiem. A przecież lepiej wygląda zieleń trawy niż śmieci wyrzucone w lesie.

Co miesiąc jeżdżą śmieciarki, które wywożą Twoje śmieci. W gminie jest zapisane ile mieszka osób w danym gospodarstwie i od ilości osób jest ustalone ile domownik musi zapłacić za wywóz śmieci. Nawet jeśli w zapisie skłamałeś i podałeś złą ilość domowników to za śmieci i tak musisz zapłacić, nawet jeśli śmieci nie wystawiłeś.

Ktoś was kiedyś nakryje podczas wyrzucania śmieci gdzie popadnie, nie będziesz miał szansy się nawet wytłumaczyć, dostaniesz mandat który będziesz musiał zapłacić czy tego chcesz czy nie. Zobaczysz wtedy, że taniej by cię wyniosło wyrzucić je zgodnie z prawem. Śmieciarki nie jeżdżą bez powodu, od czegoś one w końcu są, nie pomyślałeś nigdy o tym wyrzucając śmieci.

1 thought on “Narastające góry śmieci w lesie, problem narasta zamiast by malał, jest coraz gorzej.

  1. Dziwię się, że śmieci wciąż przybywa. Weszła ustawa, co miesiąc płaci się za wywóz śmieci, a ludzie i tak wyrzucają po lasach. to jest przerażające. Trzeba dbać o środowisko, a nie je zaśmiecać!

Comments are closed.