Leki z internetowej apteki – czy to się bardziej opłaca?

Poradniki

Przyzwyczailiśmy się, że w stacjonarnej aptece znajdziemy wszystko, czego nam potrzeba i nadal bagatelizujemy instytucję, jaką jest apteka internetowa. Niepotrzebnie, bo w tym miejscu znaleźć możemy niemalże taki sam asortyment leków, o ile nie większy. Ponadto apteka online bardzo często zapewnia nam znacznie niższe ceny.

Ceny leków związane są bezpośrednio z faktem, że w przypadku prowadzenia apteki internetowej znacznie zminimalizowane zostają koszty utrzymania lokalu, a dzięki temu można zaoferować niższe ceny. Apteka internetowa jest więc doskonałym wyjściem dla tych, którzy chcą swoje zakupu zrobić od ręki i dostać je do domu, nawet w ciągu 24 godzin.

 

Zasadność korzystania z takiego udogodnienia, jakim jest apteka online wiąże się również z faktem, że możemy dostać przeróżne bonusy do zakupów, a posiadając kartę stałego klienta zapłacimy jeszcze mniej.

Po co chodzić po mieście i szukać taniej apteki, skoro w większości przypadków najlepsze leki zagwarantuje nam właśnie apteka online? Bardzo duża ilość pacjentów przekonała się, że wyjście to jest najlepszym z możliwych.

3 thoughts on “Leki z internetowej apteki – czy to się bardziej opłaca?

  1. Może i leki z internetowej apteki są tańsze, ale ja osobiście boje się kupować. Jak dla mnie to jest ryzyko, bo zawsze może się trafić jakiś podrobiony produkt.

  2. Często kupuję w aptece internetowej, ale nie wszystkie farmaceutyki. Czasami wolę w realu porozmawiać z panią magister, która doradzi i podpowie, czy wybór jest właściwy. Leki na receptę staram się nabywać w tradycyjnej placówce.

  3. Ja korzystam z apteki internetowej i jestem bardzo zadowolony.Przede wszystkim dlatego że mają o wiele niższe ceny niż w aptece stacjonarnej.Wiadomo ze gdy muszę mieć jakiś lek na już to muszę iśc do apteki stacjonarnej ale gdy nie muszę to nie korzystam.

Comments are closed.