Jak rozbudzić kobietę

Jak rozbudzić kobietę do częstszych igraszek erotycznych?

Polecne i promocje Poradniki

W dzisiejszym artykule zajmiemy się tym jak rozpalić naszą partnerkę do czerwoności by chciała się z toba namiętnie kochać naorągło.

Jak rozbudzić kobietę

Panowie często narzekają, że ich partnerki nie mają ochoty na seks. Nie mogą znaleźć odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak się dzieje ani też nie znajdują rozwiązania tego problemu. Często stwierdzają, że ich partnerka jest po prostu oziębła. Tymczasem specjaliści seksuolodzy twierdzą, że nie ma kobiet oziębłych albo takich, które nie mają popędu seksualnego – tylko są takie, które nie zostały w ogóle lub właściwie rozpalone. Tak więc przyjrzyjmy się, co powoduje rozpalenie naszych kobiet oraz pobudzenie ich zmysłów.

To nie tajemnica, że kobiety lubią uprawiać seks z facetem, do którego czują coś więcej niż popęd seksualny. Im bardziej kobiecie zależy na mężczyźnie, tym bardziej chce ona spędzać z nim czas i czuć się bezpieczna w jego ramionach oraz co oczywiste – kochać się z nim jak najczęściej się da i tam, gdzie się tylko da to zrobić. Jest to budowanie więzi emocjonalnej i fizycznej z partnerem. To wszystko to intymność, która sprawia, że kobieta jest szczęśliwa. Tak więc, jeżeli dziewczyna unika seksu może to oznaczać, że nie trafiła na właściwego partnera albo że po prostu „nie pociągnął on u niej za właściwe struny”, by ją rozpalić. Kobieta musi czuć emocje do swojego partnera, wtedy seks będzie jej sprawiał przyjemność nawet jak nie będzie udawało jej się osiągnąć szczytu.

Mężczyzna, aby uprawiać często i regularnie seks ze swoją ukochaną musi wzbudzić w niej poczucie bezpieczeństwa. Taki facet musi być wobec niej w porządku, być szczery i wierny. Nigdy nie przeginać, a przede wszystkim nie zmusza jej do rzeczy, na które nie ma ona ochoty. Musi też rozumieć słowo „nie” i to jaki jest powód odmowy czy zaprzeczenia. Nawet kiedy ona odmawia mu seksu – odprowadzi ją do domu i podziękuje za sympatyczny wieczór. Takiego faceta na pewno spotka bardzo miła nagroda. Ba nie będzie miał on problemów z namówieniem jej na erotyczne igraszki, a może nawet ona sama wystąpi z inicjatywą, by trochę porozrabiać w łóżku.

Przeczytaj:  Ósmy miesiąc ciąży

Wbrew pozorom obie płcie zwracają uwagę na walory fizyczne drugiej osoby. Tak więc nie tylko poczucie bezpieczeństwa oraz delikatności i czułości partnera, ale i wygląd biorą panie pod uwagę. Panie mogą się szybko podniecić na widok mężczyzny atrakcyjnego fizycznie. Potrafią się one rozbudzić na sam jego widok.

Kolejnym aspektem w pobudzaniu partnerki jest to czy czuje się ona swobodnie przy swoim mężczyźnie. Dodatkowo, jeśli on akceptuje jej wygląd i zachowanie, prawi jej komplementy i okazuje jej to, że pragnie ją taką jaka ona jest. W takim przypadku znikną jej wszystkie opory i kompleksy. Częste i regularne uprawianie seksu stanie się wtedy faktem. Panowie często zapominają o miłych słowach w kierunku swoich ukochanych, a właśnie to sprawia, że czują się one seksowne i pożądane. Brak komplementów i czułych gestów wzmaga w paniach kompleksy, a to oddala możliwość uprawiania seksu z partnerką.

Mężczyzna, który jest czuły i namiętny, a dodatkowo potrafi zmysłowo dotykać swoją ukochaną, całuje ją z języczkiem, przytula i tak dalej, sprawia wrażenie u kobiety idealnego kochanka. Panie z takim facetem chcą chodzić do łóżka i to wcale nie rzadko. Technika uprawiania miłości nie ma znaczenia, bo liczy się bliskość, dotyki i bezpieczeństwo. Tak więc Wasza postawa drodzy panowie odgrywa też dużą rolę, a nie tylko umiejętności łóżkowe czy wyrafinowane pozycje. Orgazm Waszej ukochanej nie zależy od tego. Wasze zachowanie wobec Waszej partnerki jest najważniejsze. Nie uznajecie czułości za przeżytek i okazujcie ją swojej pani, a zarobicie kilka dodatkowych punktów.

Jeżeli chcesz często uprawiać seks to nie bądź surowy i rygorystyczny wobec swojej kobiety. Jeżeli Twoja partnerka słyszy ciągle, że coś zepsuła, zrobiła nie tak albo zawaliła jakąś sprawę to przechodzi jej ochota na seks. Można to samo przekazać w miły sposób. Dla przykładu użyj sformułowania „Będzie mi niezmiernie miło jak zrobisz …”. Jest to delikatne podejście – nie zmuszające, nie nakazujące niczego i na pewno osiągniesz lepszy efekt. Kolejną sprawą jest to, że panie nie lubią być obwiniane za nieudany seks. Według badań ekspertów okazuje się, że panie zwyczajnie nie przejmują się niepowodzeniami łóżkowymi i próbują dalej ponownie. No chyba, że ich partner wyraża o te niepowodzenia wyraźnie pretensje.  Wyrozumiały facet nie ma problemu z pójściem do łóżka ze swoją ukochaną.

Przeczytaj:  Spędź rocznicę ślubu w SPA

Możesz nie być doświadczony w kwestii zabaw łóżkowych, a jednak być cudownym i czułym kochankiem. Jeżeli wyżej opisane pozytywne cechy pasują do Ciebie i dodatkowo delikatność to Twoje drugie imię, to nie masz co się obawiać – będziesz miał często zajęte wieczory do późnej nocy. Panowie, którzy nie mieli za dużo partnerek seksualnych albo mieli jedną – tą z którą aktualnie pozostają w związku albo w ogóle nie mieli – są na ogół delikatni. To wynik tego, że nie chcą kobiecie zrobić krzywdy. Dla wielu kobiet to jest właśnie idealny kochanek, gdyż daje kobietom to czego pragną. Delikatność i czuły seks to to, czego pragną, a nie wciskania penisa do pochwy ze wszystkich sił tu już i teraz, bo im się chce. Tak więc panowie z żadnym albo małym doświadczeniem seksualnym nie muszą postrzegać się za gorszych. Kobieta nie myśli w ogóle o tym, w jakiej pozycji to zrobi, czy będzie miała orgazm. Twoja partnerka chce czuć się pożądana, traktowana z delikatnością i namiętnością.

Artykuł powstał dzięki portalowi sex telefon