Odchudzanie przed wakacjami, czyli dieta OXY

Poradniki

Dieta Dukana przez lata zdobyła zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Pozwala ona na szybką utratę nadprogramowych kilogramów, ale rygorystyczny jadłospis sprzyja ponownemu przybieraniu na wadze tuż po zakończeniu odchudzania. Trudno jednak zrezygnować ze wspaniałych efektów jakie daje dieta białkowa. Naukowcy opracowali nową, bezpieczniejszą dietę, która wykorzystuje odchudzające właściwości białka.

Dieta OXY

O diecie OXY napisano już wiele. W pewnym momencie można było być nawet rozdrażnionym nadmiarem informacji wypływającym z internetu i gazet. Trzeba jednak przyznać, iż jest to jedna z najskuteczniejszych nowości na rynku dietetycznym. Odchudzanie przebiega w pięciu krokach. Pierwszym jest etap detoksu obejmujący siedem dni. Podczas tego okresu spożywa się niskokaloryczne posiłki mające na celu oczyszczenie organizmu. Następnie przechodzi się do etapu palenia tłuszczu. Wtedy dozwolone są jedynie posiłki mięsne oraz specjalne napoje OXY będące źródłem błonnika. Siedem dni później do jadłospisu można dołączyć białko roślinne w postaci warzyw strączkowych.

 

W kolejnym etapie należy stopniowo włączać w dietę produkty zbożowe i tłuszcze zwracając uwagę na proporcje składników. Ostatnim etapem jest stabilizacja wagi. Trwa on nawet kilka miesięcy. Co prawda można spożywać wszystkie produkty, lecz trzeba przestrzegać zasad zdrowego żywienia. Warto pamiętać również o wypijaniu minimum dwóch litrów napojów dziennie, dzięki czemu nasze nerki pracują bez szwanku zarówno w trakcie odbywania diety, jak i po niej.

Przeczytaj:  Kilka przydatnych rad dla młodzieży na temat antykoncepcji

Dieta OXY składa się z pięciu etapów. Podczas jej trwania należy przestrzegać ścisłych reguł. Pomaga w tym dołączony do koktajlów OXY jadłospis oraz lista zakupów. Utrata nadprogramowych kilogramów jeszcze nigdy nie była taka prosta.

3 thoughts on “Odchudzanie przed wakacjami, czyli dieta OXY

  1. Jestem zwolenniczką takiej diety, tym bardziej fajnie jest ją zastosować wiosną, oby tylko przed wakacjami. może i dieta oxy jest rygorystyczna, ale za to efekty jej stosowania są zaskakująco pozytywne, polecam

  2. Ciekawa i skuteczna dieta. Warto zastosować ją przed latem. Nie byłam nigdy zwolenniczką głodówek, które szkodzą i nie przynoszą efektu na dłuższą metę. OXY to sylwetka i zdrowie w jednym.

  3. Pierwsze słyszę o takiej diecie.Ale przydało by się taką zastosować szczególnie teraz gdy nadchodzi wiosna.Jesy trochę zbędnych kilogramów.Boję sie tylko że schudnę a później znowu przytyję i to jeszcze wiecej niż wcześniej.Nie raz juz tak miałam.Tylko się zniechęciłam.

Comments are closed.