Papierosy za darmo, wystarczy wymienić 3 sreberka z papierosów z paczek na całą i rzucanie pójdzie w odstawkę.

Informacje Poradniki

Rzucanie palenia- kontra papierosy Nevada za darmo, czy dzięki akcji ,,Papierosy za darmo,, komuś uda się je rzucić? Kto wygra tą walkę.

 

Zakaz palenia kontra wygrywanie paczek papierosów.

Wszędzie dookoła słychać, że palenie zabija, szkodzi zdrowiu i dlatego co jakiś czas drożeją by zniechęcić palaczy do ich kupowania. Nawet papierosy L&M mają na swoich paczkach obrzydliwe obrazki do zniechęcenia i rzucenia palenia.

Dzisiaj w sklepie zaważyłam, że papierosy NEVADA mają promocję, typu że wymienisz 3 sreberka z opakowania na całą paczkę. I gdzie tu logika z jednej strony namawianie do rzucenia a z drugiej rozdawane za darmo papierosy!

Reklamują różne specyfiki, że już od pierwszego dnia rzucisz, nie to tak nie działa, jeśli ty sam sobie nie wmówisz, że chcesz rzucić i w głowie będziesz miał tylko ,,nie chcę, nie będę palił,, to nic ci nie pomoże. Jak się nie ma silnej woli to nic nie pomoże w rzuceniu, a tym bardziej nie pomoże gdy rozdają paczki za darmo.

Najbardziej denerwujące jest jak nie palący widzi jak palacz pali w domu gdzie obok niego siedzi dziecko! Osoba paląca powinna wyjść z pomieszczenia gdzie siedzi dziecko, nie zmuszaj go do wdychania tego smrodu.

Przeczytaj:  Czym jest BCAA i jak działa?

Aż się coś roi jak się stoi w kolejce w sklepie i się widzi dorosłą osobę z dzieckiem i się widzi jak na ladzie jest paczka papierosów, alkohol i parę innych rzeczy, a dziecko chce coś słodkiego i rodzic mu odmawia tekstem, że ,,nie bo nie ma pieniędzy,, Przepraszam bardzo a na alkohol i papierosy są ? Skoro są na papierosy to i na batona dla dziecka powinno być. W takiej sytuacji to ma się ochotę tej osobie tą flaszkę potłuc i niech się ogarnie!

Jaki jest sens w promowaniu kampanii by rzucić palenie, skoro dali akcję rozdawania za darmo paczek papierosów? Czyli rzucaj, ale tak byś nie rzucił, przecież to nie ma sensu. Kto ma palić i tak będzie i żadne obrzydliwe obrazki mu w tym nie przeszkodzą, a paczki za darmo sprawią, że będzie palił jeszcze więcej.

Nie będę ukrywać ucieszyła mnie ta akcja z darmowymi paczkami, nie palę, ale to nie znaczy, że nie mogę brać w tym działu.

Powinni się zastanowić czy mają dobrze w głowie i niech ustalą jedną wersję, bo namawianie na rzucanie i promowanie za darmo paczek jest sprzeczne.

7 thoughts on “Papierosy za darmo, wystarczy wymienić 3 sreberka z papierosów z paczek na całą i rzucanie pójdzie w odstawkę.

  1. Dokładnie, jeśli matka bądź ojciec kupują papierosy bądź alkohol a dziecko chce batonika, a oni na to kasy nie mam, to takie zachowanie rodzica jest nie w porządku w stosunku do swojego dziecka.

  2. Kurcze pierwszy raz słyszę o takiej akcji, że dają za sreberka paczkę papierosów. Dla palaczy to na pewno jest fajna akcja, i nie rzucą tylko tym bardziej będą palić.

  3. No takim zachęcaniem, że dostaje si paczkę, to oni na pewno nic tym nie wskórają, tylko adekwatnie będzie im brakować paczek papierosów. Co to za pomysł w ogóle..

  4. Zgadzam się, również uważam, iż jeżeli ktoś nie ma silnej woli to na pewno nie rzuci papierosów. nawet rzucanie papierosów metodą „coraz mniej palę codziennie” nic nie pomaga .

  5. Producenci papierosów muszą w jakiś sposób zachęcać klientów do zakupu, bo coraz więcej ludzi rzuca palenie. Moim zdaniem jest to fajny pomysł i reklama na pozyskanie nowych klientów

  6. Absurdalna akcja. Nigdy nie paliłam, a dym papierosowy od zawsze mnie drażnił. Osobiście mam awersję do palaczy i po prostu nie toleruję tego nałogu. Zupełnie nie rozumiem, jaka może być w tym przyjemność.

  7. To jest problem.Bo jednym zależy żeby jak najwięcej osób rzuciło palenie,bo to szkodzi z drowiu.A natomiast producenci papierosów myślą nad tym żeby jak najwięcej zarobić.I wymyślają różnego rodzaju chwyty marketingowe,promocje,reklamy tylko po to żeby zainteresować klijenta.

Comments are closed.