Doskonały sposób na szybkie zrzucenie niepotrzebnych kalorii i wyrzeźbienie sylwetki.

Poradniki

Doskonały sposób na szybkie zrzucenie niepotrzebnych kalorii i wyrzeźbienie sylwetki.

Jak często próbowałyśmy schudnąć i jak często zawodziły wszystkie metody? Może była to kolejna dieta, lub kolejne ciężkie ćwiczenia na siłowni. Początki choć zachęcające, okazywały się krótkotrwałe i brakowało im oczekiwanych efektów. Okazuje się, że trudno jest pogodzić odchudzanie z codziennymi obowiązkami kobiet, które pracują, wychowują dzieci, robią zakupy, sprzątają itp. Ciężko jest w tym wszystkim znaleźć wystarczająco dużo siły i zapału, aby jeszcze mieć ochotę na ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową.

Oczywiście są też kobiety, które znajdują na to wszystko czas i siły, ale są to jednak bardzo sporadyczne wyjątki. Co więc zrobić, aby choć na chwilę oderwać się od obowiązków i związanym z nimi stresem, a przy okazji zrzucić parę kilogramów? Na szczęście, są ludzie którzy zdają sobie sprawę z potrzeb współczesnych kobiet i organizują specjalnie dla nich odpowiednie zajęcia.

Takim miejscem, które warto odwiedzić, szczególnie zapracowanym kobietom, będzie Dom Kultury „Ariadna” w Łodzi, który od 13 lutego 2018 roku, w każdy wtorek zaprasza na wyjątkowe zajęcia Zumba Fitness. Specyfika tych zajęć to latynoskie hity i niezwykle energetyzujące rytmy, które zapewnią olbrzymią dawkę dobrej energii i jeszcze więcej spalonych kalorii. Zamierzeniem organizatorów jest więc wprowadzenie wszystkich uczestniczek, w pozytywny nastrój dzięki prostym krokom, skutecznym ćwiczeniom, oraz wyjątkowej muzyce.

Przeczytaj:  Jakie witaminy w trakcie ciąży?

Formuła zajęć jest tak skonstruowana, że uczestniczki zajęć nie będą nawet świadome z tego, jak dynamiczne i ciężkie wykonują ćwiczenia, będą je raczej odczuwały jako coś bardzo przyjemnego. Prowadzący zajęcia są przekonani, że jest to najlepszy sposób, aby w szybki sposób wyrzeźbić ciało i usunąć wszechobecny stres, a przy okazji pokochać ten rodzaj aktywności. Sezon zaczyna się od 13 lutego o godzinie 17:45 i będzie trwać tak długo, jak będą przychodzić chętni do schudnięcia i zabawy.

Oprócz wygodnego stroju, nie ograniczającego ruchów, obuwia sportowego, oraz czegoś do picia i wytarcia potu, należy zabrać ze sobą dobry nastrój. Wstęp oczywiści darmowy, więc dajmy sobie odrobinę szaleństwa!

3 thoughts on “Doskonały sposób na szybkie zrzucenie niepotrzebnych kalorii i wyrzeźbienie sylwetki.

  1. Myślę, że i ja skuszę się na takie szaleństwo 🙂 Wolę zrzucać zbędne kilogramy poprzez ruch i lekką dietę niż zażywać jakieś specyfiki i suplementy diety. Bardzo ciekawe zajęcia..

  2. Tańczyłam tango argentyńskie, ale nie nie próbowałam jeszcze zumby. Jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Muszę koniecznie przed wiosną spróbować. To lepsze niż monotonna gimnastyka.

  3. Chodziłam juz na zumbę tylko ze w inne miejsce i było super.Aktywnośc fizyczna,fajna atmosfera bo zajęcia prowadziła fajna babka i do tego poznałam przesympatycznych ludzi.Więc ba pewno jeśli czas mi na to pozwoli to znowu się zapiszę.

Comments are closed.