Jak zrobić idealne fellatio?

Jak zrobić idealne fellatio?

Potencja i inne

Jak zrobić idealne fellatio? Z seksem oralnym jest tak że nie może być zrobiony na odpierdol. W tym artykule podpowiemy jak uprawiać seks oralny by twojemu facetowi było dobrze.

Fellatio to prawidłowa nazwa seksu oralnego, podczas którego partnerka robi swojemu partnerowi dobrze ustami. Jest to lepsze określenie niż robienie loda czy obciąganie. Ten typ seksu oralnego zyskał tyle wulgarnych określeń, że zniechęciły one do tego typu pieszczot. Warto się przekonać do tego typu miłości, gdyż sprawia ona partnerowi dużo przyjemności. Jak więc zrobić dobrze swojemu mężczyźnie? Dziś się zajmiemy idealnym fellatio.

Faceci lubią seks oralny, gdy partnerka pieści ich prącie ustami. Sprawia im to mnóstwo przyjemności. Badania wykazują, że podczas fellatio penis wydłuża się bardziej niż podczas tradycyjnego stosunku. Przed rozpoczęciem tego typu współżycia warto ustalić zasady. Dla przykładu, jeśli nie chcesz połykać nasienia nie musisz. Powiedz to partnerowi. Możesz też poprosić partnera, by podczas pieszczot oralnych użył prezerwatywy. Należy pamiętać, że nie warto się zmuszać do czegoś czego nie chcemy podczas seksu oralnego, jak i przy innych formach współżycia. Aby mężczyzna zaznał przyjemności i orgazmu fellatio należy wykonać z dużym zaangażowaniem, a nie na odwal się. Nie są to żadne zawody ani zdobywanie kolejnych umiejętności jak w harcerstwie. Pamiętaj o tym.

Przeczytaj:  Naturalne metody wywoływania porodu

Przystępując do seksu oralnego wybierzcie wygodną dla Was obojga pozycję, w której będziecie się kochać. Jeżeli Twój były partner lubił robić to na stojąco trzymając się za głowę nie oznacza, że obecny też lubi tą pozycję. Zapytaj go oto. Panowie lubią też pozycję na siedząco i leżąco.

Pieszczenie członka warto zacząć od samej główki. Warto chwycić penisa w połowie trzonu, a następne delikatnie zwilżyć językiem jego czubek główki. Następnie możesz zrobić to z resztą główki. Warto poświęcić dużo uwagi miejscui gdzie główka przechodzi w trzon. Wykonuj dalej ruchy językiem biorąc jednocześnie członka do ust (na tyle ile możesz) w międzyczasie wykonując okrężne ruchy głową. Tak jakbyś kręciła wskazówką zegara. Po kilku chwilach weź penisa głębiej do ust, przesuwając go w kierunku gardła jednocześnie zacznij go delikatnie ssać. W następnej kolejności zacznij wykonywać ruchy posuwiste głową w przód i w tył. Warto pamiętać o trzymaniu zaciśniętą dłonią nasadę penisa. To intensyfikuje doznania partnera oraz potęguje rozkosz.

W dalszej części współżycia wyjmij członek z ust i przejedź językiem od główki po nasadę penisa. Warto też wykonywać pieszczoty jąder i worka mosznowego. Panowie lubią jak ich kobieta go ssie, liże, całuje, a nawet delikatnie podgryza. Warto nie przesadzić z tym ostatnim, gdyż worek mosznowy to bardzo unerwione miejsce. Warto podczas seksu oralnego skupić uwagę również na szwie mosznowym. Wiedzie od żołędzi aż do krocza, czyli obszaru między moszną, a odbytem. Warto pieścić go wodząc po nim palcem lub językiem.

Przeczytaj:  Dlaczego lepiej wybrać konsultacje online niż twarzą w twarz z seksuologiem?

Partner może zacząć szczytować podczas, gdy będziesz wykonywała posuwiste ruchy ustami, kiedy penis będzie wewnątrz nich. Są też panie, które wolą, aby ich partner doszedł od szybkich posuwistych ruchów rąk, gdy członek jest poza ustami. Amatorek swoistej maseczki na twarz jest mało pomimo odmładzających i wygładzających właściwości składników męskiego nasienia. To, jak Twój partner dojdzie zależy od Ciebie i nie możesz być do niczego zmuszana. Jeżeli chcesz, by Wasze współżycie zakończyło się penetracją zakończ pieszczoty oralne w momencie, gdy poczujesz, że jest on mocno pobudzony, ale nie jest jeszcze na szczycie swoich erotycznych rozkoszy. W przypadku, gdy Twój partner zbyt szybko dochodzi połóż go na plecach, usiądź na nim w pozycji na jeźdźca i wprowadź członka. Nie wykonuj ruchów biodrami. Uciśnij palcem wgłębienie w połowie odcinka pomiędzy moszną, a odbytem. To powinno ostudzić jego popęd nieco i pozwolić przeżyć wspólne szczytowanie.

Artykuł powstał dzięki portalowi Seks telefon